Aloe Vera

ALOE VERA GEL -JUOMA

Suosituin tuotteemme on Aloe Vera Gel -juoma. Foreverin aloe vera on puhtaasti viljelty omilla pelloillamme. Aloe Vera Gel -juomamme on niin lähellä alkuperäistä aloe vera -kasvia kuin mahdollista, joten saat siitä parhaat mahdolliset hyödyt. 

Voit todeta aloe veran hyvät vaikutukset kokeilemalla itse. Uutena asiakkaanani saat kolmen kuukauden tyytyväisyystakuun. Jos et ole tyytyväinen, saat rahasi takaisin. Jos ostat kolmen kuukauden pullot kerralla, annan sinulle kaupan päälle upean hammastahnamme.

Helpoimmin saat lisätietoja ja teet tilauksen soittamalla minulle 050 528 6465 tai lähettämällä sähköpostia leila(a)hampaala.fi. Voit myös kirjautua sivulle ja tehdä tilauksen nettikaupan kautta. Saat joka tapauksessa aina henkilökohtaisen palvelun.

Tutustu myös muihin tuotteisiimme, löydät ne kaikki Tuotteet-välilehdeltä. Voit myös katsoa lyhyitä tuotevideoita youtube-kanavaltani.

Voi hyvin!

Leila Hampaala

Sivut on päivitetty 7.10.2019.

ALOE VERA -POHJAINEN IHONHOITO, UUSIMPANA INFINITE ANTI AGING

Tutustu uskomattomiin ihonhoitotuotteisiimme. Ne kaikki perustuvat aloe vera -kasviin; tuotteiden suurin ainesosa ei ole vesi vaan aloe vera. Saat huippulaatua kohtuuhintaan. Asiakastyytyväisyystakuu koskee myös ihonhoitotuotteita.

Jo Kleopatra kylpi aloe verassa ;) 

Arginiinijuoma Argi+, Vital 5- ja C9-paketit, antioksidanttijuoma, omega 3 -kapselit, probiootit ja paljon muuta

Meillä on aloe vera -tuotteiden lisäksi useita laadultaan ylittämättömiä ravintolisiä, esim. arginiinijuoma Argi+, huippupuhdas omega 3 -rasvahappovalmiste Arctic Sea, supervahva antioksidanttijuoma Pomesteen sekä kokonaisvaltaisen terveyden ylläpitoon koottu paketti Vital 5 ja kehon boostaamiseen räätälöity ohjelma C9. Kannattaa tutustua monipuoliseen valikoimaamme.

Ota yhteyttä; kysy lisää, pyydä esittely tai tilaa tuotteita!

Voi hyvin!

Leila Hampaala

Independent Forever Business Owner, Manager

050 528 6465, leila(a)hampaala.fi


Voit myös etsiä läheltäsi jälleenmyyjän:

Helsinki

Arabianranta, pohjoinen kantakaupunki: Anna-Mari Väisänen, 050 406 4777, amavaisanen(a)gmail.com

Itä-Helsinki, Vuosaari: Risto Luontola, p. 041 507 1433, risto.luontola(a)gmail.com, www.aloe-acons.com

Keskusta, Etelä-Helsinki: Maarit Söderlund, p. 050 552 4637, maarit.soderlund(a)icloud.com (Tavoitettavissa myös Savonlinnassa.)

Keskusta, Töölö: Timo Karvinen ja Maija von Fieandt, Timo: p. 050 330 9769, medialootti(a)luukku.com, Maija: p. 040 520 5910, alterna(a)luukku.com, www.myaloevera.fi/toolo

Käpylä: Tarja Härkönen, p. 040 821 3757, tarja.harkonen08(a)gmail.com, www.myaloevera.fi/kapyla

Merihaka: Eija Partanen, p. 041 458 9567, eijapar(a)gmail.com

Pakila, Paloheinä: Kati Nyström, p. 0400 514 017, lilliskukko(a)hotmail.com, myaloevera.fi/katinystrom

Pakila: Rea Virta, p. 0400 966 722, realahtee(a)hotmail.com

Puistola: Kirsi Parviainen, p. 040 587 5125, kimake68(a)gmail.com

Espoo

Risto Hanski (Espoonlahti), p. 050 574 2808, risto.hanski(a)pp.inet.fi, www.myaloevera.fi/espoonlahti

Johanna Tepponen (Tuomarila), p. 044 550 4655, johanna.tepponen(a)hotmail.com

Ninni Sandström (Leppävaara), p. 050 491 2872, ninamaria72(a)luukku.com

Johanna Kaila (Viherlaakso), p. 050 372 4583, johanna.kaila(a)welho.com

Aija Auhtola (Kauklahti), p. 040 528 7972, aija.auhtola(a)kotiportti.fi

Vantaa

Leila Korhonen, p. 0500 414 186, lmo.korhonen(a)gmail.com, www.myaloevera.fi/Vantaa

Johanna Lönnroth (Riipilä), p. 050 548 8529, t.lonnroth(a)suomi24.fi

Jalasjärvi

Heli Panula, p. 040 911 0355, heli_panula(a)hotmail.com

Leena Pohjavaara, p. 050 464 8223, leena.pohjavaara(a)gmail.com, www.myaloevera.fi/leenajaveikko

Karkkila

Heidi Suominen, p. 040 757 4538, hsteam86(a)gmail.com

Laihia

Saila Pohjavaara, p. 050 910 5117, ateljee.sakapo(a)gmail.com, www.myaloevera.fi/aloetuotteet

Pori

Siru-Susanna Simola, p. 050 539 6610, siru.simola(a)gmail.com

Tuusula

Rea Virta, p. 0400 966 722, realahtee(a)hotmail.com

Vaasa

Saila Pohjavaara, p. 050 910 5117, ateljee.sakapo(a)gmail.com, www.myaloevera.fi/aloetuotteet

Vanha-Ulvila, Ulvila, Pori

Siru-Susanna Simola, p. 050 539 6610, siru.simola(a)gmail.com